WITAMY NA STRONACH AQUA-ROL Sp. z o.o.


AQUA-ROL jest dystrybutorem deszczowni włoskiej firmy OCMIS

OCMIS Irrigazione SPA jest światowym leaderem w produkcji urządzeń do nawadniania, głównie deszczowni szpulowych (dostępnych jest około 180 modeli) o średnicy węża od 40 do 160mm i długości do 850m . Wyroby OCMIS posiadają liczne certyfikaty i znaki jakości, w tym ISO9001 i TUV .

Misją firmy OCMIS jest rozwój nawadniania za pomocą deszczowni szpulowych w sposób wyróżniający się od reszty poprzez doskonałość i profesjonalizm znajdujący uznawanie klientów, na całym świecie.

OCMIS jako pierwszy(w 1973r.) zastosował do napędu szpuli deszczowni turbinę wodną, produkowane deszczownie charakteryzują się wysoką jakością i precyzją wykonania (produkcja jest w pełni zautomatyzowana).

Firma oferuje szeroką gamę opcji wyposażenia deszczowni co daje Klientowi możliwość zaspokojenia indywidualnych potrzeb. Stale prowadzone są inwestycje w badania nowych i ulepszonych produktów oraz optymalizacja usprawnień technologicznych.

Najnowsza grupa deszczowni OCMIS – modele typu RV i IRV(VARIO-RAIN|) najnowocześniejsze deszczownie na rynku, w których zastosowano nowatorskie rozwiązania techniczne, a w szczególności:turbinę nowej generacji- zamontowana z przodu skrzyni przekładniowej, bezpośrednio w strumieniu wody pozwala na zwijanie węża nawet przy niskim ciśnieniu, niższym od tego,na jakim mogły pracować tradycyjne turbiny.

Komputerowy sensor prędkości montowany jest bezpośrednio, w skrzyni przekładni, a turbo -reduktor zapewnia łatwą zmianę prędkości zwijania w czasie pracy, dzięki ekskluzywnej, synchronizowanej skrzyni biegówi trzy pozycyjnemu hamulcowi. Nawadnianie przy użyciu deszczowni szpulowych jest najbardziejracjonalnym sposobem zapewnienia roślinom niezbędnych dawek wody.


W swojej ofercie posiadamy min.:

  • pompy marki OCMIS i ROVATTI do wody czystej (i brudnej) z napędem od WOM cięgnika, z napędem elektrycznym oraz przystosowane do współpracy z silnikiem elektrycznym oraz przystosowane do współpracy z silnikiem spalinowym,
  • pompowe agregaty spalinowe SCOVA,
  • rury PCV i PE(do rurociągów i na deszczownie),
  • złączki do rur PE,
  • zawory i głowice hydrantowe SCOVA,
  • węże przesyłowe, płasko-składane, powlekane z łącznikami typu strażackiego.

Deszczownie OCMIS RV
Deszczownie OCMIS IRV

Belka zraszaj±ca OCMIS ALA
Mikrodeszczownie OCMIS MMR, MR

P T Tw B G S

Oferta: deszczownia, deszczownia bębnowa, deszczownie, deszczownie szpulowe, deszczownia rolnicza, sprzedaż deszczowni szpulowych

Tagi:

deszczownia, deszczownie, deszczownie szpulowe